Przedsiębiorcy, którzy pragną rozwijać swoją firmę, muszą inwestować środki w reklamę, aby informować potencjalnych klientów o produktach oraz usługach, które sprzedają. Obecne czasy oferują nam możliwość korzystania z tradycyjnej klasycznej reklamy albo też zdecydować się na reklamę internetową. Bardzo ciekawą i korzystną formą reklamy jest roll-up i metoda ta cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością.

W przygotowaniu odpowiednich materiałów reklamowych pomoże nam dobre centrum reklamowe w Białymstoku.

Czym jest roll-up i jakie są rodzaje?

Roll up to reklama zewnętrzna w postaci stojaka reklamowego. Każdy taki produkt składa się z planszy reklamowej oraz z kasety ze specjalnym systemem rolującym, a także z listwy zaciskowej oraz wysięgnika. Mechanizm działania takiego produktu jest bardzo proste, ponieważ wystarczy rozciągnąć flagę na pionowym wysięgniku.

Bardzo dużą zaletą takich produktów reklamowych jest to, że są lekkie i wygodne w transporcie, a także bardzo proste w montażu i demontażu.

Czym różnią się roll-upy?

Dla każdej początkującej osoby na pierwszy rzut oka każdy roll-up jest taki sam. Jednak kiedy weźmiemy więcej czynników pod uwagę, to zauważymy, że różnią się one od siebie parametrami oraz jakością.

  • Możemy zakupić roll-up ekonomiczny, który głównie wykorzystywany jest do jednorazowej prezentacji i najczęściej stosują go przedsiębiorcy do szkoleń, a także konferencji biznesowych.
  • Popularność zyskuje również roll-up premium, który jest znacznie cięższy i bardziej wytrzymały od klasycznego, a dzięki temu zapewnia większą stabilność i może być również wykorzystywany na dworze.
  • Możemy także zauważyć świetnie prezentujący się dwustronny roll-up.

Roll-upy w Białymstoku wykorzystywane przez małe i duże firmy

Kiedyś taki rodzaj promocji wykorzystywały tylko duże przedsiębiorstwa, które najczęściej zamawiały roll-up na event biznesowy. Obecnie jednak nawet małe firmy decydują się na roll-upy w Białymstoku.

Dobra agencja reklamowa pomoże nam stworzyć również inne materiały promocyjne w postaci zaproszeń oraz szyldów reklamowych, a także specjalnych naklejek promocyjnych. Będziemy mogli również liczyć na wsparcie i pomoc w przypadku kampanii internetowych, które również są bardzo skuteczne.